godziny otwarcia biura znpPN,WTO,CZW

godziny otwarcia biura znpŚRODA 11:00 – 16:30

godziny otwarcia biura znpPIĄTEK 7:30 – 13:00

Szkolenie dla młodych nauczycieli - 3 czerwiec 2016 r.

Szkolenie dla młodych nauczycieli 2016 r.W dniu 3 czerwca 2016 roku odbyło się szkolenie związkowców należących do Klubu Młodego Nauczyciela Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddziału Lubelskiego. Szkolenie uroczyście otworzyła i przekazała bieżące sprawy oświatowe Koordynator Klubu Młodego Koleżanka Sylwia Wieczorek. Pani Prezes Oddziału Lubelskiego Celina Stasiak przekazała bardzo istotne wiadomości dotyczące planowanych zmian w Oświacie, oraz istotnych spraw związkowych. Szkolenie z zakresu mass-mediów pt. "Zagrożenia płynące ze środków masowego przekazu" poprowadził dr Marek Dyś, specjalista od edukacji medialnej. W szkoleniu wzięło udział 48 kolegów i koleżanek pedagogicznych należących do Klubu Młodego Nauczyciela Oddziału Lubelskiego. To już kolejne udane szkolenie organizowane przez Zarząd Oddziału Lubelskiego. Tak dobrze przygotowane szkolenie, w opinii uczestników, nie było by możliwe do przeprowadzenia bez zaangażowania się naszych koleżanek Małgorzaty Shaban, Anny Szwedo i Ilony Wojdat. Część mniej oficjalna, która odbyła się również w Lawendowym Dworku w Lublinie, pozwoliła na integrację i wymianę poglądów nie tylko związanych ze sprawami związkowymi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego szkolenia.

Szkolenie dla młodych nauczycieliSzkolenie dla młodych nauczycieliSzkolenie dla młodych nauczycieli